1. Home
  2. FAQ
  3. Samouczek
  4. Notatka do wizyty

Notatka do wizyty

Aplikacja Finezjo, umożliwia dodanie do wizyty notatki, która może okazać się istotna w procesie Fizjoterapii. Notatka może zawierać również kluczowe informacje dotyczące wizyty np:. konieczność przedstawienia niezbędnych dokumentów pacjentowi lub informacje na temat płatności za wizytę.

Utworzenie notatki

Opcja dodania notatki jest dostępna na podczas przedostatniego kroku tworzenia wizyty, dokładnie na etapie wyboru terminu oraz gabinetu w którym ma odbyć się wizyta.

Pod sekcją gdzie wskazuje się datę, godzinę oraz długość wizyty znajduje się przycisk “+ Dodaj notatkę wewnętrzną”, dzięki któremu jest możliwość dodania notatki do wizyty.

Po kliknięciu w przycisk, otworzy się dodatkowe pole w którym będzie można wprowadzić tekst notatki. Maksymalna długość tekstu wynosi 200 znaków.

W przypadku wizyt cyklicznych dostępne są jeszcze dwie dodatkowe opcje “Zastosuj do pierwszej wizyty” oraz “Zastosuj do całego cyklu” – w pierwszej opcji notatka zostanie dopisana tylko do pierwszej wizyty cyklu, w przypadku drugiej opcji notatka będzie widoczna przy każdej wizycie cyklu.

Podgląd notatki

Treść notatki pojawia się po najechaniu kursorem myszy na charakterystyczną ikonkę z dymkiem, która znajduje się przy danej wizycie (w tym samym miejscu gdzie ikona do usunięcia lub edycji wizyty). Wyjątkiem jest zakładka Kalendarz, gdzie notatka jest widoczna od razu po kliknięciu w konkretną wizytę.

Notatka widoczna jest przy konkretnej wizycie w zakładce Wizyty, Kalendarz, Dashboard (tylko dla Fizjoterapeuty i Innego specjalisty).

W przypadku aplikacji Finezjo dla podmiotów leczniczych, notatka wyświetlana jest dla każdego typu konta (Administrator, Pracownik administracji, Fizjoterapeuta, Innego specjalisty).

Edycja notatki

Edycja notatki polega na tych samych czynnościach co edycja danych wizyty. Przy konkretnej wizycie należy kliknąć [Edytuj] lub wybrać odpowiednią ikonkę. Po otworzeniu okna z danymi wizyty, treść notatki znajduje się w dolnej części.

Ostatnia aktualizacja 26 kwietnia 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy