1. Home
  2. Praktyka Fizjoterapeutyczna
  3. Karta Badania – kopiowanie danych z poprzedniej wizyty
  1. Home
  2. Podmiot Leczniczy
  3. Fizjoterapeuta
  4. Karta Badania – kopiowanie danych z poprzedniej wizyty

Karta Badania – kopiowanie danych z poprzedniej wizyty

Aplikacja Finezjo umożliwia łatwe i płynne skopiowanie informacji z wcześniejszych wizyt na kolejne, a także podgląd wszystkich danych uzupełnionych w poprzednich kartach badania.

Podgląd danych

Każda sekcja karty badania posiada ikonę „oka” za pośrednictwem której otrzymujemy podgląd danych wprowadzonych w kartach badania na poprzednich wizytach.

Po kliknięciu w ikonę pojawia się okno z nazwą sekcji oraz dopiskiem poprzednie wizyty. W tym miejscu Fizjoterapeuta ma możliwość podglądu informacji wprowadzonych na poprzednich wizytach, w oknie widnieje informacja o numerze wizyty oraz o dacie, godzinie i specjaliście który zatwierdził kartę badania.

W tym miejscu także widnieje przycisk „Wklej do karty badania” który umożliwia szybkie i łatwe skopiowanie informacji z poprzednich wizyt do aktualnie uzupełnianej karty badania.

Kopiowanie danych

Aby wkleić informacje z poprzedniej wizyty użytkownik może wykorzystać znajdujący się przy danej sekcji przycisk „Wklej z poprzedniej wizyty”. Wtedy zaciągną się informacje z ostatniej zatwierdzonej karty badania.

Fizjoterapeuta może także skorzystać z opcji podglądu poprzednich wizyt, aby wybrać inną niż ostatnią zatwierdzoną kartę badania np:. na wizycie czwartej dodać „Szczegółowy opis terapii” wprowadzony na wizycie drugiej.

Stałe sekcje

Edycja niektórych sekcji na kolejnych wizytach domyślnie jest wyłączona. Trzy sekcje: Rozpoznanie, Badanie, Plan terapii domyślnie wyświetlają informacje wprowadzone na wizycie pierwszej. Z reguły te pola są definiowane na pierwszej wizycie pacjenta i raczej w późniejszym etapie nie ulegają one zmianie.

Jednak zawsze jest możliwość aby edytować tą sekcję lub wprowadzić nowe informacje. Wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj nowy wpis” i dla danej sekcji otworzy się okno umożliwiające wprowadzenie danych. Tak jak dla innych sekcji jest możliwy podgląd informacji z poprzednich wizyt oraz ich skopiowanie.

Uwaga!

Warto pamiętać, że dane są widoczne i kopiują się tylko z zatwierdzonych kart badania. Nie zatwierdzone karty badania traktowane są jak notatki i nie są wyświetlane na kolejnych wizytach, dlatego zalecamy zawsze zatwierdzać kartę badania gdy tylko jest to już możliwe, dzięki temu uniknie się wielu przeszkód i problemów.

Ostatnia aktualizacja 6 lipca 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy