1. Home
  2. Praktyka Fizjoterapeutyczna
  3. Integracja z portalem Znajdź Fizjoterapeutę
  1. Home
  2. FAQ
  3. Samouczek
  4. Integracja z portalem Znajdź Fizjoterapeutę

Integracja z portalem Znajdź Fizjoterapeutę

Poprzez integrację profilu aplikacji Finezjo z Znajdź Fizjoterapeutę, fizjoterapeuta będzie miał możliwość integracji wizyt umówionych online poprzez Znajdź Fizjoterapeutę z tymi utworzonymi w aplikacji Finezjo.

Konfiguracja profilu w Znajdź Fizjoterapeutę

Aby dokonać integracji konieczne jest posiadanie poprawnie skonfigurowanego konta w Portalu Znajdź Fizjoterapeutę (znajdzfizjoterapeute.pl).

Kluczowe informacje które należy wprowadzić do portalu Znajdź Fizjoterapeutę to:

  • Nazwa oraz adres gabinetu
  • Godziny pracy
  • Świadczone usługi

Bez podania powyższych informacji integracja nie będzie przebiegała w sposób prawidłowy.

Jak założyć profil w Znajdź Fizjoterapeutę?

Integracja w Finezjo

Z poziomu aplikacji Finezjo należy wybrać zakładkę Ustawienia, a następnie wybrać dostępną w pionowym menu opcję Integracja z ZF.

Po kliknięciu w dostępny przycisk [Połącz ze Znajdź Fizjoterapeutę] aplikacja wyświetli odpowiedni ekran umożliwiający wskazanie gabinetu lub gabinetów podlegających integracji po stronie Finezjo i Znajdź Fizjoterapeutę.

Po pomyślnej integracji w miejscu gdzie wcześniej widniał napis umożliwiający połączenie będzie informacja następującej treści Nawiązano integrację.

Od tej chwili każda wizyta umówiona za pośrednictwem portalu Znajdź Fizjoterapeutę będzie widoczna w Finezjo, natomiast każda wizyta umówiona w Finezjo będzie blokowała możliwość umówienia wizyty na tą samą godzinę w portalu Znajdź Fizjoterapeutę i będzie widoczna w zakładce wizyty.

Dodatkowe informacje

Jeśli podczas integracji lub podczas przenoszenia jakiś wizyt wystąpią błędy będą one wyświetlane w zakładce “Dodatkowe informacje” dostępne bezpośrednio w dziale Integracja z ZF. 

Film krok po kroku

Cały proces integracji można prześledzić na krótkim instruktażowym filmie widocznym poniżej. W przypadku problemów z integracją zachęcamy do kontaktu pod adresem [email protected]

Ostatnia aktualizacja 27 lutego 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy