Informacje ogólne

Wstęp

Innowacyjne narzędzie pracy fizjoterapeuty Finezjo to, stworzona przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, aplikacja służąca do komplementarnego zarządzania praktyką fizjoterapeutyczną oraz kreowania baz danych zawierających dokumentację stworzoną zgodnie z wytycznymi Krajowej Rady Fizjoterapeutów oraz Ministerstwa Zdrowia w kwestii udzielania świadczeń zdrowotnych z zakresu fizjoterapii.

Finezjo zostało stworzone we współpracy z praktykującymi fizjoterapeutami. Aplikacja stawia sobie za cel uproszczenie i przyspieszenie tworzenia dokumentacji w celu optymalizowania pracy z pacjentami, poprzez usystematyzowanie danych pozyskiwanych w trakcie współpracy pomiędzy pacjentem i fizjoterapeutą.

Bezpieczeństwo

Finezjo realizuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, znacznie przekraczające możliwości baz tworzonych indywidualnie, poprzez złożony system szyfrowania oraz centralną bazę danych w jednym z najnowocześniejszych w kraju ośrodków DATA CENTER. Aplikacja została wyposażona w mechanizm odliczania czasu trwania sesji po zalogowaniu, a także automatyczne wylogowanie w przypadku braku aktywności Użytkownika.

Użytkownicy

Adresatami pierwszej wersji naszej aplikacji są fizjoterapeuci posiadający prawo do wykonywania zawodu i prowadzący własną działalność gospodarczą. W trosce o komfort pracy Użytkowników Finezjo obsługiwana jest za pomocą przeglądarek internetowych, z urządzeń działających w środowiskach sieciowych (komputerów, tabletów, smartfonów, itp.), bez konieczności pobierania i instalowania aplikacji. KIF zaleca stosowanie przeglądarek: Google Chrome w wersji 85.0.4 i nowszej, Firefox w wersji 81.0.1 i nowszej, Safari w wersji 14.0 i nowszej, Opera w wersji 70.0.3 i nowszej oraz EDGE w wersji 85.0.4 i nowszej. Korzystanie z wymienionych wyżej przeglądarek umożliwia dostęp do wszystkich funkcji naszej aplikacji.

Ostatnia aktualizacja 12 listopada 2020

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy