1. Home
  2. Podmiot Leczniczy
  3. Fizjoterapeuta
  4. Zaproszenie do współpracy z podmiotem dla Fizjoterapeuty

Zaproszenie do współpracy z podmiotem dla Fizjoterapeuty

Zostałeś zaproszony do współpracy z podmiotem leczniczym w aplikacji Finezjo!

Zaproszenie do współpracy z podmiotem leczniczym jest wysyłane w formie wiadomości e-mail na wskazany w KRF Twój adres mailowy.

Rejestracja w Platformie Bezpieczne Logowanie

Jeśli posiadasz już konto na tej platformie krok ten można pominąć.

Rejestracja w serwisie odbywa się z wykorzystaniem wymienianego już adresu logowania: https://logowanie.kif.info.pl.

Podczas pierwszej wizyty należy wybrać przycisk „Zarejestruj się” (znajdujący się u dołu okna), który przeniesie nas na ekran rejestracji, w którym należy podać numer PWZFz fizjoterapeuty (login), następnie podać poprawną datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok) oraz utworzyć hasło według wytycznych i zaakceptować regulamin.

Serwis będzie dostępny dla Użytkownika po uprzedniej aktywacji konta poprzez link aktywacyjny zawarty w mailu wysłanym na adres przypisany do numeru PWZFz.

Logowanie w Platformie SSO

Wykorzystując login i hasło wygenerowane w kroku rejestracja, łączymy się z serwisem KIFu. Logowanie w serwisie umożliwia nam dostęp do aplikacji Finezjo, która jest jedną z trzech aplikacji KIFu obok Portalu Fizjoterapeuty oraz Znajdź Fizjoterapeutę. Klikamy w przycisk Finezjo, aby uzyskać dostęp do naszego konta w aplikacji.

Przyjęcie zaproszenia

Po kliknięciu w link otrzymany na maila od administratora podmiotu leczniczego [DOŁĄCZ TERAZ] zostaniesz przekierowany na stronę Bezpiecznego Logowania, w tym kroku należy utworzyć profil lub zalogować się do konta korzystając z loginu (PWZFz) oraz hasła.

Po zalogowaniu, użytkownik na swoim profilu w aplikacji zobaczy ekran zaproszenia do współpracy z podmiotem leczniczym. Zaproszenie będzie zawierało dokładną nazwę podmiotu. W celu dołączenia do podmiotu użytkownik powinien podać hasło otrzymane od administratora podmiotu, zaakceptować Ogólne Zasady Użytkowania aplikacji Finezjo oraz Politykę Prywatności i wybrać przycisk [ZAAKCEPTUJ ZAPROSZENIE].

Użytkownik może też odrzucić zaproszenie do podmiotu przyciskiem [ODRZUĆ ZAPROSZENIE].

Po akceptacji zaproszenia, użytkownik zostaje zalogowany na konto aplikacji Finezjo.

Więcej informacji na temat przełączania się miedzy kontami można znaleźć na stronie https://pomoc.finezjo.pl/temat/przelaczanie-miedzy-kontami/

Ostatnia aktualizacja 4 maja 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy