1. Home
  2. Podmiot Leczniczy
  3. Inny specjalista
  4. Karta Badania innego specjalisty

Karta Badania innego specjalisty

Karta Badania w wariancie przeznaczonym dla potrzeb innego specjalisty w aplikacji Finezjo ma charakter uproszczony, względem modelu dedykowanego dla fizjoterapeutów. Karta Badania umożliwia zapisanie najważniejszych informacji dotyczących współpracy z pacjentem w ramach podmiotu.

Notatka 

Składająca się z pola tekstowego „Wnioski z wizyty”, w którym pracownik może wypisać najważniejsze wnioski z wizyty oraz z sekcji „Materiały dodatkowe”, pozwalającej załączyć materiały w formie zdjęć i filmów, które pozwolą lepiej monitorować stan pacjenta oraz proces leczenia i postępy w terapii. 

Zalecenia dla pacjenta

Sekcja składająca się z pola tekstowego „Opis zaleceń”, gdzie pracownik może umieścić wszystkie rzeczy zalecone dodatkowo pacjentowi. Użytkownik o roli „inny specjalista” ma też możliwość opisania zalecanych pacjentowi ćwiczeń w domu i tworzenia własnych sesji treningowych do samodzielnego wykonywania przez pacjenta. Zalecenia można wydrukować używając przycisku [DRUKUJ ZALECENIA] lub wysłać na wskazanego przez pacjenta e-maila przyciskiem [WYŚLIJ E-MAIL].

Automatyczny zapis

Dane umieszczane w kolejnych polach ulegać będą automatycznemu zapisowi na czas pracy z aplikacją, chroni to pracownika przed nagłą utratą niezapisanych danych podczas np. zamknięcia przeglądarki, awarii prądu itd. 

Zatwierdzenie karty badania

Należy jednak pamiętać, że Karta Badania otwiera się jako szkic dokumentu i staje się właściwym dokumentem po zatwierdzeniu przyciskiem [ZATWIERDŹ KARTĘ]. Wszelkie zmiany prowadzone po uprzednim zatwierdzeniu gotowej Karty Badania będą rejestrowane w historii zmian, umożliwiając edycję dokumentacji, danych pacjentów i innych, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapisane dane w historii zmian będą zawierać w sobie informację o pierwotnej zapisanej wersji, jak i wariancie po zmianie wraz z informacją o użytkowniku, który dokonał zmian, dacie, godzinie i IP komputera, z którego została wprowadzona zmiana.

Ostatnia aktualizacja 29 kwietnia 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy