1. Home
  2. FAQ
  3. Czy jest możliwość zapisania pacjenta na wizytę bez uzupełnienia danych takich jak np:. pesel, adres?

Czy jest możliwość zapisania pacjenta na wizytę bez uzupełnienia danych takich jak np:. pesel, adres?

Tak, aplikacja Finezjo pozwala na dodanie wizyty podając jedynie imię i nazwisko pacjenta, opcjonalnie można też dodać numer telefonu oraz adres e-mail. Te dane wystarczą aby umówić wizytę.

Aby dodać wizytę należy kliknąć w przycisk dostępny np:. w zakładce kalendarz [Dodaj wizytę].

Pacjent

Otworzy się okno w którym mamy wybór czy chcemy dodać wizytę dla nowego pacjenta czy dla istniejącego już w naszej bazie pacjenta.

Z tego poziomu mamy również możliwość od razu utworzyć kartę pacjenta [Stwórz kartę pacjenta] jednak ta opcja nie jest konieczna do dodania wizyty.

Termin

Klikając [Dalej] przejdziemy do okna w którym należy określić podstawowe parametry wizyty takie jak typ wizyty (standardowa lub cykliczna), specjalistę (w przypadku podmiotów leczniczych – administrator/pracownik administracyjny), gabinet, data, godzina oraz długość wizyty.

Z prawej strony wyświetlony jest kalendarz, dzięki któremu mamy podgląd na dostępne godziny pracy (własne lub pracownika dla którego dodajemy godziny). Istotny w tym miejscu jest fakt, że kalendarz wyświetla się tylko wtedy gdy uzupełnione są godziny pracy w zakładce Grafik.

Podsumowanie

Klikając dostępny po prawej stronie przycisk [Dalej] przejdziemy do ostatniego okna czyli podsumowania. Gdzie zbiorczo wyświetlone zostają informacje o dodanej wizycie.

Ostatnia aktualizacja 11 stycznia 2021

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy