Zakładka Kalendarz

Informacje wstępne. Ogólny opis modułu

Kalendarz fizjoterapeuty w aplikacji Finezjo to przejrzyste narzędzie pozwalające, w czytelnej i użytkowej formie, na błyskawiczną analizę bieżących zadań fizjoterapeuty oraz gabinetu.

Kalendarz może działać w trybie widoku konkretnych dni lub też całych tygodni, zgodnie z preferencjami Użytkownika, a także w trybie gabinetowym, z opcją widoku rozkładu wizyt w poszczególnych gabinetach (jeśli Użytkownik posiada więcej niż jeden).

Dla wygody fizjoterapeutów i ułatwienia przejścia do aplikacji Finezjo moduł kalendarza może zostać zsynchronizowany z kalendarzem Google.

Przy wykorzystaniu Kalendarza możliwe jest przeglądanie wolnych terminów wizyt w ramach całej praktyki fizjoterapeutycznej z podziałem na poszczególne gabinety (miejsca świadczenia usług), umawianie wizyt na wskazany przedział czasowy, a także wyświetlenie zablokowanych terminów, w których dany fizjoterapeuta nie będzie dostępny, ze względu na ustalone godziny pracy czy urlopy.

Kalendarz jest zintegrowany z pozostałymi modułami aplikacji, dlatego automatycznie wyświetli skrócone informacje o wizytach bez konieczności przenoszenia się do karty konkretnej wizyty. Wyświetlane będą podstawowe dane:

Imię pacjenta
Nazwisko pacjenta
Godzina wizyty
Czas trwania wizyty

Kalendarz posiada filtry zwiększające komfort pracy korzystających z niego fizjoterapeutów. Kalendarz posiada możliwość zmiany widoku dziennego na widok tygodniowy. Po zmianie widoku na tygodniowy, możliwe jest wyświetlenie kalendarza dla jednego fizjoterapeuty z listą wizyt z podziałem na 7 dni tygodnia i podstawowymi informacjami o wizytach pacjentów, jak również wyświetlenie widoku kalendarza tygodniowego z podziałem na 7 dni tygodnia w kolumnach oraz na dostępnych w danych dniach fizjoterapeutów w kolejnych wierszach.

Ostatnia aktualizacja 8 listopada 2020

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy