Dashboard Administratora

Dashboard to ekran główny aplikacji Finezjo tuż po zalogowaniu i swoiste centrum dowodzenia podmiotem leczniczym. To dzięki pulpitowi administrator ma wgląd w najistotniejsze informacje dotyczące podmiotu.

Aplikacja Finezjo od początku podpowiada swoim użytkownikom na jakim poziomie zaawansowania znajduje się ich profil, a także sugeruje kolejne kroki pozwalające lepiej zarządzać funkcjami Finezjo.

Dashboard administratora umożliwia wgląd w realizowane w danym dniu wizyty, sprawdzenie podstawowych statystyk tj. liczby wizyt, wizyt odwołanych oraz niewypełnionych kart badania – w określonym czasie: tydzień, miesiąc. 

Z tego miejsca otrzymujesz również dostęp do powiadomień. To informacje o trwających i nadchodzących urlopach pracowników, odwołanych wizytach, zwolnieniach oraz wprowadzonych zmianach w godzinach pracy. Dostępny jest również widget listy wizyt realizowanych w danym dniu, w wybranej placówce w postaci listy znajdującej się po prawej stronie ekranu, która prócz imienia i nazwiska pacjenta, zawiera informacje o:

  • Fizjoterapeucie realizującym wizytę
  • Czasie trwania wizyty 
  • Miejscu (gabinecie) realizowania wizyty
  • Typie wizyty (komercyjna/NFZ)
  • Czy jest to nasz stały pacjent czy pierwszorazowy

Z poziomu Dashboardu możliwa jest także edycja/odwołanie wizyty oraz przejście do karty pacjenta. 

Ostatnia aktualizacja 7 listopada 2020

Czy artykuł był pomocny?

Polecane tematy